ZNANJEM DO CILJA

Edukujemo se da bi smo se obrazovali, obrazujemo se da bi smo se organizovali

U Nišu 12.03.2013. godine održan je seminar USS za region južne i istočne Srbije. U radu seminara učestvovali su poverenici i članovi sindikata iz više zdravstvenih ustavnova i preduzeća Niša, Pirota, Leskovca i Prokuplja. Seminar je organizovan u elektronskoj industriji Niš uz organizacionu i tehničku podršku poverenika ISS Svete Ilića kao i organizatora USS Marka Milovanovića.

Teme koje su rađene na seminaru odnosile su se na osnovne principe načela rada, funkcionisanja i osnivanja sindikata, kao i o ulozi i zadacima sindikalnog poverenika. Seminar je otvorila i pozdravila učesnike predsednica republičkog odbora zdravstva Vlada Mitić Janković, kao gost na seminaru bio je i predsednik poverenika Laze Lazarevića Goran Mladenović iz Beograda, instruktori na seminaru bili su Ana Kojić iz odbora zdravstva USS i Nebojiša Savić iz USS.