Iskustvom, mudrošću i znanjem do kolektivnog ugovora u Javnom preduzeću za upravljanje poslovnim prostorom i poslovni prostor Vračar

Predsednik sindikata Zoran Korjak sa svojim saradnicima još jednom potvrdio svoje sindikalno znanje I umeće, u vođenju uspešnih  pregovora oko zaključivanja I potpisivanja  Kolektivnog ugovora kod poslodavca. Iako živimo u  uvremenu kada  socijalni  dijalog na našim prostorima pa I šire doživljava svoj  sunovrat,Ujedinjeni sindikat u  Javnom predueću za upravljanje poslovnim prostorom I poslovni proctor Vračar na čelu sa Zoranom Korjakom je  završio još jednu u nizu uspešnih aktivnosti, sigurno najvažniju za sve zaposlene.Potpisan je Kolektivni ugovor koji štiti I garantuje dostignuta  prava svih zaposlenih.

Očekujemo od osnivača preduzeća da uskoro da zeleno svetlo za primenu novog Kolektivnog ugovora kako bi se radne aktivnosti odvijale u dobrom I mirnom ambijentu gde su prava I obaveze zaposlenih I poslodavca jasno definisani novim Kolektivnim ugovorom kod poslodavca.

Sve ove aktivnostui su garant da će ovaj kolektiv u narednom periodu biti uspešan I profitabilan na opšte zadovoljstvo svih zaposlenih.