Uspešna odbrana naše članice!

7647268Uspešna odbrana naše članice Zorice Paunović na disciplinskom postupku održanom u Okružnom zatvoru u Prokuplju

Medicinska sestra Zorica Paunović zaposlena u Okružnom zatvoru u Prokuplju koja je bila suspendovana sa svog radnog mesta, vraćena je na posao zahvaljujući delovanju organa Ujedinjenih Sindikata Srbije i odbora za radno-pravnu zaštitu.

Na raspravi u disciplinskom postupku u kojoj je učestvovao predsednik Republičkog Odbora pravosuđa i Državne Uprave Slavoljub Anđelić i pravnik Igor Tomić, dokazano je da je naša članica Zorica Paunović nepravedno suspendovana sa svog radnog mesta. Ujedinjeni Sindikati Srbije će i dalje pratiti događanja vezana za radno mesto i okruženje naše članice Zorice Paunović i odmah intervenisati ako za tim bude potrebe.