Proces ujedinjavanja sindikata se ubrzava

slika

Konstituisan Republički Odbor pravosuđa – Uprava za Izvršenje Krivičnih Sankcija

U prostorijama Ujedinjenih Sindikata Srbije, Trg Nikole Pašića 3/5 održana je konstitutivna sednica Republičkog Odbora Pravosuđa. Sednici su prisustvovali svi pozvani članovi odbora, predsednik Ujedinjenih Sindikata Srbije Azir Hadžifejzović, generalni sekretar Ujedinjenih Sindikata Srbije Nebojiša Savić i predsednik Industrijskih Sindikata Srbije Dragan Matić.

Za predsednika republičkog odbora jednoglasno je izabran Slavoljub Anđelić,

za potpredsednika je izabran Goran Škarin,

poslove sekretara republičkog odbora vrši će Nebojiša Savić.

U nastavku sednice raspravljalo se o budućim aktivnostima ovog odbora, i kao prvi korak dogovoreno je da se uputi dopis direktoru Uprave za Milanu Obradoviću, a u cilju upoznavanja sa novom organizacijom i načinom rada, kao i planom aktivnosti za narodni period.

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>